Tidestore 22.01.2015

Kochani kolejna porcja zestawów ze znanego Tidestore. Mam tu sukienki, buty i oczywiście torebki. Sukienki prezentują się pięknie, sama z...

Kochani kolejna porcja zestawów ze znanego Tidestore. Mam tu sukienki, buty i oczywiście torebki.
Sukienki prezentują się pięknie, sama zamawiałam dwie i powiem, że materiał jest zaskakująco dobry "przyzwoity". W tym momencie jest sporo sukienek maxi, ale zwiewne i to jest ich zaletą.
Obuwie to bardzo bardzo ważna część naszego ubioru. Element do którego możemy i wcale nie musimy dopasować całość stylizacji. Kolory są fantastyczne, modele są prze różne, a przecież dla każdego co innego. Torebki hmmm te torebki i bez nich nie wychodzimy na światło dzienne;) W swojej posiadam połowę domu, a nawet zabawki synka. Sklepy przygotowują się na wystawy wiosenno-letnie, ciekawa jestem czym nas w tym roku będą chcieli zaskoczyć. Osobiście stawiam na sukienki z odkrytymi ramionami, lekka i zwiewna lub bawełniana. Buty na wyjście szpilki do 12cm, a za dnia wygodne koturny. Dwa modele torebek preferuję tą mega duża lub tam mała gdzie włożę telefon i okulary przeciwsłoneczne!


*You Might Also Like

1 komentarze

Dziękuję za komentarze! Całuję