Balsam Bump eRAISER Triple Action Lotion

 Kochani mam dla Was coś, co szczególnie mnie zainteresowało. Mianowicie pielęgnacja naszego ciała! Producent mówi : Potrójne Działa...


 Kochani mam dla Was coś, co szczególnie mnie zainteresowało. Mianowicie pielęgnacja naszego ciała!

Producent mówi: Potrójne Działanie!

PRZED DEPILACJĄ, UŁATWIA ORAZ ZMNIEJSZA DYSKOMFORT DEPILACJI.
 Po depilacji, enzymy osłabią brodawkę włosa oraz mieszka włosowego, opóźniając wzrost włosów.
Zapewnia brak problemów z wrastającymi włosami.

Idealny do włosów, które są szorstkie i mocne.
Nadaje się do wszystkich części ciała.
Używaj codziennie dla uzyskania najlepszych rezultatów.

 Dlaczego Bump eRaiser pomaga na wrastające włoski?
Bump eRaiser Triple Action Lotion zawiera naukowo opracowaną,  zaawansowaną kombinację składników, która zapobiega i leczy wrastające włoski. Duża ilość substancji łagodzących, nawilżających oraz wyciągi roślinne o działaniu kojącym i przeciwzapalnym pozwalają na pozbycie się problemu wrastających włosków.
Moja opinia:
Od kilku dni stosuję Bump eRaiser Triple Action Lotion, efekty są zdumiewające. moje włoski znacznie wolniej rosną, Są przede wszystkim słabsze! Depilacja jest teraz przyjemnością, nogi są bardzo nawilżone nie mam problemu z podrażnieniami i ciągłymi zaczerwieniami!
Bump eRaiser Triple Action Lotion bardzo szybko się wchłania, a to sprawia że jestem w stanie szybko i perfekcyjnie  zakończyć pielęgnację, a do tego ma fantastyczny zapach, co jest dla mnie luksusem! Lina tego produktu jest dla kobiet ceniących wygodę i właśnie luksus własnego ciała, dlatego szczerze Wam polecam!


                                          Bump eRaiser Triple Action Lotion - australiancosmetics

You Might Also Like

1 komentarze

  1. Widzę, że mały eliksir kryje się w tej buteleczce :) To co sobie bardzo cenię w kosmetykach: nawilżenie, piękny zapach, ekspresowe wchłonięcie i przede wszystkim świetny efekt :) Super :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarze! Całuję