ROZWÓJ MARKI GIRLJ

 Kochane od dłuższego czasu jestem zaprzyjaźniona z modową marką GirlJ  tworzy ona coś wyjątkowego dla Nas dla kobiet! Piszę tu o idealnie...

 Kochane od dłuższego czasu jestem zaprzyjaźniona z modową marką GirlJ tworzy ona coś wyjątkowego dla Nas dla kobiet! Piszę tu o idealnie dobranych, dopasowanych jeansach! Szyte na miarę! To jest ta WYJĄTKOWOŚĆ.
Sama je uwielbiam i nie sądzę by znalazla sie kobieta, ktora ich nie posiada:)
Zapraszam Was na fotorelacje z spotkania jakie zorganizowała marka GirlJ.


Nieustannie pracujemy nad kreacją marki, która kobietom ma kojarzyć się z poczuciem między innymi pewności siebie. Zależy nam na podkreśleniu sylwetki poprzez stworzenie idealnego kroju oraz komforcie noszenia jeansów, dzięki najwyższej jakości włoskiego denimu.
Po wielu wstępnych testach przyszedł czas na ostateczne szycie par wzorcowych według naszych, dokładnie przemyślanych wytycznych, tak by stworzyć jeansy idealne, wyróżniające się starannym wykonaniem.
Grupę fokusową stanowiło grono przyjaciół, ponieważ zależało nam na otwartej atmosferze oraz swobodnej wymianie poglądów. Każda z kobiet posiada swój indywidualny styl, wykonują zróżnicowane zawody, mają odmienne zainteresowania oraz poglądy na życie.
Zaprosiliśmy do udziału w badaniu również siostry i mamy oraz ciocie, by poznać gusta i potrzeby kobiet w różnym wieku.
Spotkanie minęło w twórczej atmosferze, pełnej kreatywnej, kobiecej energii. Dzięki dyskusji o modzie oraz stylu życia, pojawiło się wiele cennych wskazówek. Był to dla nas ważny etap na drodze do realizacji marzeń o stworzeniu idealnych jeansów, które będą budzić pożądanie!

You Might Also Like

3 komentarze

  1. Bardzo dziękujemy za miłe słowa! ☺️ Pozdrawiamy serdecznie.

    OdpowiedzUsuń
  2. Fajny event, dobrze dobrany produkt to zadowolenie klientek!

    OdpowiedzUsuń
  3. Super, post, nie znam jeszcze tej marki. Zapraszam do mnie na www.lap-stajla.blogspot.com, u mnie post o wnętrzach w stylu Boho.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarze! Całuję